Konkurs na Wieczernikową Choinkę

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów wraz z rodzinami do wzięcia udziału w Konkursie na Wieczernikową Choinkę pod honorowym patronatem Generała Zakonu Paulinów o. Arnolda Chrapkowskiego.

Zadaniem uczestników Konkursu jest przygotowanie ozdoby choinkowej nawiązującej do Jubileuszu Zakonu Paulinów – 750.rocznicy śmierci założyciela bł. Euzebiusza (może być nawiązanie do posługi zakonników, do ich historii, do patriarchy św. Pawła Pierwszego
Pustelnika itp.)

Ozdoby mogą być wykonane dowolną techniką i z różnych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne (wiatr, deszcz, śnieg itp.). Ich wymiar nie może być większy niż 30 cm x 30 cm. Ozdoba musi mieć umieszczoną informację z nazwą placówki, do której uczęszcza autor pracy.
Musi też znaleźć się na niej uchwyt pozwalający umieścić ją na drzewku.
Ozdoby muszą być dostarczone do szkoły podstawowej SPSK w Mysłowie do dnia 11.12.2020r(piątek)

Ozdoby choinkowe pozostaną na Jasnej Górze. Placówka, zgłaszając ozdobę do udziału w Konkursie, udziela Organizatorowi prawa do publikacji jej zdjęć w mediach społecznościowych i na stronach internetowych.

Ozdoby zostaną uroczyście zawieszone, przez wskazane przez organizatora osoby, na jasnogórskiej choince 21 grudnia 2020 r.